15:06, THURSDAY, JULY 02, 2020

Blog

Automobilio nuoma iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti labai sudėtingas procesas. Dažnai šį įsitikinimą lemia informacijos bei patirties stoka, pasikliaujant tik nuogirdomis. Iš tikrųjų viskas kur kas paprasčiau, tiesiog vertėtų prisiminti, jog automobilio nuoma - itin atsakinga procedūra, reikalaujanti laikytis tam tikrų taisyklių. Taigi, kokias sąlygas turi atitikti vairuotojas, norintis sėsti už nuomoto automobilio vairo?


Esminiai kriterijai nuomininkui


Pirmiausia, norintysis išsinuomoti automobilį privalo turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Šis taip pat turi būti įgudęs: vairuotojui taikomas patirties cenzas, kuomet reikalaujama turėti 2 metų stažą. Jo neturintieji bei jaunesni nei 25 metų amžiaus asmenys taip pat gali tapti norimo automobilio nuomininkas. Tačiau atsižvelgiant į patirties stoką, jiems taikomas jaunojo vairuotojo mokestis.


Taisyklės, padėsiančios perprasti nuomos procesą


Atvykus į nuomos punktą, vairuotojui svarbu nepamiršti pateikti vairuotojo pažymėjimo ir asmens tapatybę patvirtinančio dokumento. Tai savaime suprantami, tačiau būtini punktai, be kurių įgyvendinimo negalėsite įsigyti šios paslaugos. Prieš pasiimant transporto priemonę, yra mokamas 300 eurų užstatas. Ne mažiau reikšmingas faktas, jog išnuomotą automobilį gali vairuoti tik automobilio nuomininkas. Norint į sutartį įtraukti papildomą vairuotoją, tai galima padaryti visiškai nemokamai. Pastarasis neabejotinai privalo atitikti tuos pačius nuomotojui keliamus reikalavimus. Dar vienas niuansas, jog pasinaudojus nuomos paslauga, automobilis grąžinimas pilnu kuro baku. Nesilaikant šios sąlygos, mokamas 100 eurų kuro pildymo mokestis.


Svarbios vairuotojo atsakomybės

Be aukščiau išvardintų reikalavimų, nevertėtų užmiršti ir susijusio su nuomoto automobilio rida. Per vieną parą leidžiama nuvažiuoti iki 300 km. Viršijus kilometrų apribojimą, yra taikomas papildomas 0,10 EUR/km mokestis. Taip pat nuomininkui aktualus aspektas - švaros palaikymas tiek automobilio viduje, tiek išorėje. Tuo atveju, jei transporto priemonė grąžinama ypatingai užteršta, joje buvo rūkoma arba transportuojami gyvūnai ne jiems skirtuose konteineriuose, jos plovimas yra apmokestinamas. Tad vairuotojai skatinami grąžinti tokios pačios būklės automobilį, kokį gavo nuomos centre. Dar viena vairuotojui tenkanti atsakomybė - tai įprastiniai automobilio priežiūros darbai: padangų slėgio, variklio alyvos bei langų ir žibintų apiplovimo skysčio lygio patikrinimas.


LitCarRent laukia kokybiški ir puikiai Jūsų kelionei paruošti automobiliai. Ilgametę darbo patirtį turintys profesionalai atsakys į visus rūpimus klausimus, o iškilus problemai, ją greitai išspręs. Su LitCarRent kelionės visada malonios ir saugios!


Related Articles

Newest cars for rent
TOYOTA AURIS  nuoma
TOYOTA AURIS 11

5 seats
5 doors
2019m.
Manual
Petrol
7 l/100km

Price per day from € 23.00
TOYOTA Corolla  nuoma
TOYOTA Corolla 13

5 seats
5 doors
2019m.
Automatic
Petrol
7 l/100km

Price per day from € 25.00
TOYOTA Avensis SW nuoma
TOYOTA Avensis SW 14

5 seats
5 doors
2019m.
Automatic
Petrol
8 l/100km

Price per day from € 33.00

Write a review