19:33, Bторник, Июнь 15, 2021

Блог

Planuojant kelionę, svarbu apgalvoti ne tik maršrutą, tačiau ir nutarti dėl keliavimo būdo. Šiandien galime rinktis iš itin plataus transporto priemonių asortimento: vykti autobusu ar traukiniu, skristi lėktuvu, plaukti laivu. Žinoma, ne mažiau populiarus variantas - keliavimas automobiliu. Manote, jog tai varginantis ar nuobodokas sprendimas? Tačiau ar esate apgalvoję visus jo teikiamus privalumus? Kviečiame susipažinti su pranašumais, galimai pakeisiančiais Jūsų įsitikinimus.

 

Lankstumas

 

Kad ir kokia transporto priemone keliautumėte, susidursite su įprastais rūpesčiais. Noras atsigaivinti bei užkąsti, pailsėti, galbūt persirengti... Sąrašą galima pildyti ir pildyti. Tikriausiai nereikia įrodinėti, jog pats keliavimo procesas išties vargina, o jeigu aukščiau minėtųjų veiksmų negalite atlikti Jums norimu metu, išvyka gali tapti tikru pragaru. Būtent todėl automobilis – puiki išeitis. Ši transporto priemonė ne tik netrukdys Jūsų planams, bet lengvai prie jų prisiderins: norimu laiku atsipūsite pakelės aikštelėje ar užsuksite į kavinę pietums.

 

Punktualumas

 

Mėgstantiems valdyti laiką – kelionė automobiliu – optimaliausias variantas. Taip, tvarkaraščiai egzistuoja, tačiau realybė toli gražu ne visada atitinka lape numatytąjį planą. Tikriausiai ne vienas yra susidūręs su situacija, kai kelionė autobusu ar traukiniu yra atšaukiama, lėktuvo skrydis atidedamas, o vakarą esate susiplanavę minučių tikslumu. Rinkitės automobilį ir patys planuokitės dienotvarkę: susidėlioję maršrutą pagal savo poreikius ir galimybes, nusistatysite laiko ribas ir tokiu būdu išvengsite nenumatytų rūpesčių.

 

Vaizdai

 

Net ir didžiausi skeptikai turės sutikti, jog pro autobuso langą neišvysite stulbinančių kraštovaizdžių. Labai tikėtina, jog plaukdami laivu būsite priversti akis įdelbti į vandenį, o skrendant lėktuvu, vaizdas, kuris lydės didžiąją laiko dalį, bus debesys. Jei vykdami traukiniu ir pravažiuosite dėmesio vertą objektą, nespėsite jo užfiksuoti telefonu, tuo labiau įsirašyti į atmintį. Išeitis paprasta – kelionė automobiliu. Būdami patys sau viršininkais, galėsite stabtelti ir įamžinti įspūdingą peizažą, ar tiesiog pasirinkę lėtesnį tempą gėrėtis magišku saulėlydžiu.

 

Bagažas

 

Tikriausiai esate susidūrę su situacija, kuomet į kelionę norisi pasiimti gana nemenką daiktų bagažą. Vykdami autobusu ar traukiniu, viską privalėsite sutalpinti į ankštą bagažui skirtą vietą. Galimas ir dar blogesnis scenarijus: savo mantą turėsite kamšyti po sėdyne ir visą kelią kankintis dėl komforto stokos. Tad ir šiuo atžvilgiu laimi automobilis. Daiktai ne tik sutilps, tačiau būsite tikri, jog jie bus transportuojami saugiai ir tikslą pasieks nepažeisti.


LitCarRent Jūsų laukia kokybiški ir puikiai Jūsų kelionei paruošti automobiliai. Iš plataus asortimento išsirinksite sau tinkamiausią sprendimą – ekonominį, vienatūrį, o gal SUV tipo automobilį. Norimą automobilį galėsite rezervuoti iš anksto, tad teliks pasirūpinti maloniomis kelionės smulkmenomis.


Статьи по теме

Новые автомобили в аренду
TOYOTA C-HR KLP nuoma
TOYOTA C-HR KLP 17

5 сиденье
5 двери
2021m.
Автомат
Hibridas
7 l/100km

Ежедневная цена от € 29.00
TOYOTA Avensis SW KLP nuoma
TOYOTA Avensis SW KLP 14

5 сиденье
5 двери
2019m.
Автомат
Бензин
8 l/100km

Ежедневная цена от € 33.00
RENAULT Trafic AUT KLP nuoma
RENAULT Trafic AUT KLP 18

9 сиденье
3 двери
2020m.
Автомат
Дизель
8 l/100km

Ежедневная цена от € 49.00

Написать отзыв